KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128635
nr 1312 8635
Brita Nordenberg
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, "De blå bergen, Teressopolis". Signerad. Olja på duk, 61x65 cm
Brita Nordenberg, född 1943 i Göteborg, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:13:34
300 kr
400 kr
Brita Nordenberg
Läs mer om Brita Nordenberg